طلوع خواهم کرد.

حیاط خلوت ذهن من!

طلوع خواهم کرد.

حیاط خلوت ذهن من!

یادداشت صد و بیست و شش

شنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۹:۳۵ ق.ظ

همیشه اول هفته و شنبه رو خوب و با انرژی شروع میکردم.امروز ولی نه.با میم تو قیافه هستیم و حرف نمیزنیم از دیشب.قصد پا پیش گذاشتن هم ندارم تا خودش بیاد.کمردردم بخاطر بی احتیاطی بدتر شد و دیشب و امروز به سختی کارامو انجام دادم.خنده داره ولی ما دعوامون با سکوت و حرف نزدنه و کارهای روزمره در جریانه.دوست ندارم این شرایط رو.دلم گرفته.

بعدا نوشت:اون دوست قدیمی که چند روز پیش گفتم امروز پیام داد.گفت نت نداشته این چند روز.کلی حرف زدیم و خبر گرفتیم از هم.در مورد خانواده ها و زندگیمون.با اینکه همسنیم ولی اون تازه یکسالی هست که عقد کرده.در مورد درس و دانشگاه و کار و در مورد همه چیز صحبت کردیم.گفت که شمارمو از یه اشنای دور گرفته در صورتی که من فک میکردم با اونا اصلا رفت و امد ندارن.

چند باری گفت که کی همدیگه رو ببینیم؟ومن پیچوندم! گفتم که اون موقع ها جدای از صمیمیتی که با هم داشتیم زندگی و فرهنگ متفاوتی داشتیم.برای همین دوست دارم فعلا ارتباطمون در همین حد بمونه.البته به خودش نگفتم اینا رو.حالا قرار شد عکسا و یادگاری های دوران دوستی مون رو براش بفرستم.

+صحبت و چت کردن باهاش حالمو خوب کرد.حتی چند باری وسوسه شدم که ادرس اینجا رو بهش بدم که بیاد و بخونه.ولی خوب اخرش ندادم دیگه و چه خوب شد که ندادم!

  • ۹۶/۰۷/۲۹
  • طلوع ماه